Maca a mužské libido

PREČO NIE JE MOŽNÉ UDAŤ IBA JEDEN DÔVOD, KTORÝ OVPLYVŇUJE SEXUÁLNU ŽIADOSTIVOSŤ (LIBIDO)?

LIBIDO MÔŽE BYŤ NEGATÍVNE OVPLYVNENÉ VYSOKÝM KRVNÝM TLAKOM, VEĽKÝM STRESOM, HORMONÁLNYMI DYSFUNKCIAMI A ZLOU NÁLADOU. PREBEHLI ŠTÚDIE, KTORÉ SLEDOVALI MUŽOV VO VEKU 20 AŽ 55 ROKOV. TESTOVANÉ OSOBY UŽÍVALI POČAS ŠTYROCH MESIACOV DENNE DÁVKU  3000 MG MACY. TÍTO MUŽI UDÁVALI ZLEPŠENIE LIBIDA UŽ POD DVOCH MESIACOCH UŽÍVANIA MACY. A K TÝMTO ZMENÁM DOŠLO BEZ ZMENY V HLADINÁCH MUŽSKÝCH POHLAVNÝCH HORMÓNOV (TO ZNAMENÁ, ŽE HLADINY ESTROGÉNU A TESTOSTERÓNU ZOSTALI NEZMENENÉ)! TIETO VÝSLEDKY SÚ VIAC UDIVUJÚCE, ŽE TENTO NÁRAST LIBIDA NIE JE VÔBEC ZÁVISLÝ NA PSYCHICKOM STAVE ČLOVEKA (ČI UŽ IDE O OBAVY ALEBO DEPRESIE). MACA MÁ VŠAK VPLYV AJ NA ŽENSKÉ LIBIDO. 

PRÍNOSY MACY PRE ZDRAVÚ MUŽSKÚ PROSTATU

ZISTILO SA, ŽE MACA MUŽSKEJ PROSTATE PROSPIEVA,. MACA JE DOBRE ZNÁMA SCHOPNOSŤOU VYROVNAŤ HLADINY HORMÓNOV V TELE. A PRETOŽE RAKOVINA PROSTATY JE JEDNÝM Z TYPOV RAKOVINY SÚVISIACE S HORMÓNMI, JE MACA VEĽKÝM POMOCNÍKOM PRI VYTVÁRANÍ PROSTREDIA, KTORÉ RAKOVINE NESVEDČÍ, UDRŽUJE ZDRAVÉ HLADINY HORMÓNOV. 

MACA ZVYŠUJE SEXUÁLNE FUNKCIE A VÝDRŽ 

STÁLE ČASTEJŠIE MOŽNO POČUŤ, ŽE MACA JE TAKZVANOU PRÍRODNOU VIAGROU, A TO KVÔLI JEJ SCHOPNOSTI ZLEPŠIŤ PROBLÉMY SÚVISIACE S EREKCIOU. V ŠTÚDII, KTOREJ SA ZÚČASTNILO 50 MUŽOV SA SEXUÁLNOU DYSFUNKCIOU, PODÁVALI VŠETKÝM MUŽOM DENNE 2400 MG KOREŇU Z MACY. PO DVANÁSŤTÝŽDŇOVEJ LIEČBE U NICH DOŠLO K ZLEPŠENIU EREKCIE A SEXUÁLNEJ VÝDRŽE. VPLYV MACY NA SEXUÁLNY VÝKON JE JEMNÝ A POSTUPNÝ, NA ROZDIEL OD VIAGRY, KDE JE ÚČINOK OKAMŽITÝ A MÔŽE MAŤ ZDRAVOTNÉ RIZIKÁ. VÝSLEDKY S MACOU UKAZUJÚ SKUTOČNÉ ZLEPŠENIE SEXUÁLNYCH FUNKCIÍ V ČASE BEZ ZDRAVOTNÝCH RIZÍK SPOJENÝCH S LIEKMI PODOBNÝMI VIAGRE.

 

 ČO O MACE POVEDAŤ NA ZÁVER?

Faktom je, že každá liečba za pomoci macy, pre ktorú sa rozhodnete, bude mať oveľa lepšie výsledky, ak ju skombinujete so zdravým životným štýlom a nejakým druhom mierne, zdraviu prospešné činnosti. Podľa pôvodných obyvateľov Peru, ktorí používali macu po dlhé stáročia, má rad zdravotných prínosov a užívať macu môže vlastne každý..

 

Maca Fresh je maca pripravovaná výlučne z čistej šťavy plodiny, takže jej účinky sa znásobujú 8—10 násobne oproti produktu obyčajná Maca. Na 1kg Maca Fresh v prášku je potrebných 19kg surovej plodiny. Vylisuje sa šťava, ktorá sa nechá zamraziť, kvôli zachovaniu živín. Maca Fresh je „kaviárom“ medzi všetkými druhmi maca

banner-sk