Maca Peruánska cena

Čo všetko tvorí cena našej Maci, alebo prečo lacné môže byť podozrivé... 

Začnem hneď s cenou, tá do veľkej miery zaujíma všetkých. Aj keď podľa marketingových výskumov cena je faktor, ktorý nie je ani zďaleka na prvom mieste, je až na treťom alebo niekde až štvrtom mieste pri rozhodovacom procese, kúpiť alebo nekúpiť.  Prečo je cena našej MACI taká aká „je“ ?  Od čoho všetkého sa odvíja, závisí, čo sa na ňu nabaľuje a aká hodnota sa naopak pridáva ?  

Faktorov je viac, ako vždy :-) Jedným, alebo prvotným je samotná nákupná cena. Maca je komodita nakupovaná v tretej zemi, celý deal sa tak odohráva (ne)prekvapivo v dolároch, menový kurz je premenlivý, to znamená že nejaká rezerva v odchýlke stúpania alebo klesania kurzu sa včleňuje do skladby predajnej ceny. Našu Macu dovážame priamo z Peru, od pestovateľa a aj spracovateľa v jednej osobe tejto „zázračnej“ rastliny, do takej konečnej podoby ako Vám je zasielaná.

Pestovanie, zber úrody v nadmorskej výške nad 2000m v Andách, spracovanie plodiny, nabalenie a aj vznik finálneho produktu, to všetko prebieha v Peru. Žiadne prebaľovanie, dorábanie, upravovanie, etiketovanie, finalizovanie obalov ani iné medzi procesy už nerobíme. Takto v Peru vypestovaná, spracovaná, zabalená, zapečatená, je  k nám už len dovezená. Tento fakt považujem za veľmi dôležitý, vyjadruje kompaktnosť, autenticitu a jedinečnosť nášho produktu.

Ďalšia položka zarátavaná do konečnej ceny  je lodná a letecká doprava z Latinskej Ameriky k nám do EU a na Slovensko. Po preplávaní a preletení polky sveta a oznámení, že zásielka dorazila na Slovensko je Maca uskladnená na colnici, kde je potrebné,  aby prešla colným konaním v našom prípade ju najskôr skontrolujú pracovníci z úradu zdravotníctva (UVZSR) či je Maca zdravotne nezávadná a následne  ju colnici prezrú a preclia . Ďalej zásielku preberá  deklarantská  spoločnosť , ktorá to patrične dokladovo ošetri a zoficiálni. Toto všetko sú procesné a hlavne spoplatňované služby, ktoré sa tiež premietajú do konečnej predajnej ceny. Najväčšími, ale o to nevyhnutnejšími položkami, ktoré cenu ovplyvňujú sú  CLO a DPH. V našom prípade CLO 9% a DPH asi každý tuší 20%.

Keď je Maca konečne u nás naskladnená , prechádza poslednou kontrolou, našou kontrolou kvality a až takto ju zasielame k vám. My ako spoločnosť si tiež musíme plniť povinnosti či už voči štátu alebo zamestnancom, tiež v cene  musí byť zarátaná práca zamestnanca, aj keď máme našu prácu veľmi radi a považujeme ju za poslanie, myslím že ani nikto z vás by asi nechcel pracovať, len tak za slovíčko ďakujem pekne .Tiež sme jedni z vás, ľudia, ktorí musia jesť, platiť účty, fungovať...

Hovoríte si a teraz príde na rad ten zisk. Hneď. No tomuto všetkému  však predchádzal ešte jeden dôležitý proces a to sú laboratórne testy , kde sa každý jeden druh  produktu Maca musel podrobiť laboratórnym skúškam a následnému schváleniu Úradom verejného zdravotníctva. Vytvorenie etikety na obal. Aby sme Vám mohli ponúknuť zdravý , bezpečný a 100% prírodný produkt obsahujúci zložky aké sú na stránke uvádzane. A ako inak by to bolo aj za tieto všetky služby sme museli zaplatiť. Ale takto máme istotu, že naša Maca nie je miešaná s neúčinnými prímesami a obsah vrecúška alebo kapsúl za ktoré platíte je čisto len 100% prášok z koreňa rastliny Maca. Samozrejme ešte náklady na marketing, hostingy a ďalších pár drobností potrebných na to aby sa Maca dostala k vám domov. Čo ten zisk? Rádovo v jednotkách % . 

Tu sme vám opísali značne skrátený a zrýchlený  systém práce okolo  produktu Maca, myslím si že tie rôzne vybavovania s úradmi, colnicou, až také zaujímavé nie sú, ale sú nevyhnutné.

A v porovnaní s inými predajnými cenami produktu Maca na trhu, sa v tej cenovej hladine pohybuje len náš nákup od pestovateľa.  Sme hrdý na našu  MACU,  hlavne Maca Fresh, s ktorou sme sa mali možnosť pred desiatimi rokmi zoznámiť a po jej otestovaní účinkov na nás samotných nám bolo hneď jasné, že musí ísť ďalej medzi ľudí. Sme jediná spoločnosť, ktorá  ju predáva na Slovensku a vieme sa zaručiť, že je to najúčinejšia Maca na slovenskom trhu.

Mnoho zákazníkov sa s ňou už zoznámilo a veríme, že ešte na mnohých čaká, nebolo by fér, aby o jej účinky prišiel niekto, aby niekto prišiel o možnosť skvalitniť si  život, aby niekto prišiel o jej účinky. Na záver sa chcem všetkým naším zákazníkom stálym aj budúcim zákazníkom poďakovať za dôveru k našej Mace.

(tento článok "ne"má vôbec slúžiť na odradenie konkurencie, konkurenciu si môžeme vytvoriť len sami, nekvalitnými produktmi a službami)

Cena

3435
13435
maca fresh
Novinka
Maca ENERGY
od €34

Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu...

Skladom 
Kód: 104/38
maca man
Tip Novinka
Maca pre mužov
od €34

100% prírodný produkt obsahujúci jedinečnú kombináciu látok (Maca, L-Arginín, Tribulus Terrestris), ktoré priaznivo vplývajú na sexuálny výkon, erekciu, plodnosť. Telu dodáva...

Skladom 
Kód: 107/1 B
maca pre zeny
Akcia
Maca pre ženy
od €34

Jedinečný produkt špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré majú problémy spojené nielen so sexualitou. Zmierňuje náladovosť, depresie, podporuje celkové psychické zdravie. Telu...

Skladom 
Kód: 110/1 B
3 položiek celkom