maca woman 

Produkt Maca Fresh Women sme špeciálne vyvinuli pre ženy ktorým záleží na celkovom zdraví svojho tela. Aby jeho zloženie prispelo k harmonizácií hormonálneho systému, k vitalite , podporilo trávenie – lebo jeho správne fungovanie sa odráža na celkovom zdraví, ale zároveň sme chceli dopriať ženám zvýšenie libida a dopomôcť k intenzívnejšiemu orgazmickému zážitku.

Základnou zložkou produktu je MACA. Táto peruánska rastlina pôsobí na ženský organizmus priam zázračne. Pomáha udržať si hormonálnu, fyzickú a psychickú rovnováhu. Upravuje nepravidelnú menštruáciu ale tiež pôsobí ako afrodiziakum. V Peru túto rastlinu užívali dievčatá už v mladom veku kvôli plodnosti.

 

Ďalšou dôležitou zložkou produktu je Wild Yam. Patrí medzi bylinky, ktoré pozitívne ovplyvňujú ženské hormóny. Wild Yam obsahuje tzv. fytoestrogény – látky ktoré pôsobia ako klasické ženské hormóny, a teda pomáhajú zmierňovať príznaky menopauzy ako sú zmeny nálad, potenie, návaly. Pomáha ženám pri silnej alebo nepravidelnej menštruácii. Ale tiež pôsobí aj ako afrodiziakum, keďže obsahuje zložky ktoré prekrvujú ženské orgány.

 

Poslednou zložkou je Lucerna siata. Táto „obyčajná“ rastlina obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály. Je bohatá na vlákninu, bielkoviny, kyseliny, chlorofyl a enzýmy. Teda priaznivo pôsobí na tráviacu sústavu – zlepšuje trávenie a zvyšuje fyzickú silu a posilňuje imunitu.

 

Úlohou produktu MACA FRESH WOMEN je vytvoriť jedinečnú a účinnú kombináciu látok pre ženu v jednom komplexnom produkte, ktorý skutočne účinkuje.

 

maca fresh
Novinka
Maca ENERGY
od €29
(až –10 %)

Štartér mozgu a výkonu. Tento unikátny produkt zostavený špeciálne pre ľudí, ktorí potrebujú zvýšiť mentálnu pozornosť, podporiť mozgovú činnosť a chcú dodať svojmu telu energiu. Vhodné pre študentov, manažérov, profesionálnych šoférov, ľudí pracujúcich pod mentálnou a psychickou záťažou. Maca Energy je doplnok stravy, zložený z 3 prírodných látok, ktoré napumpujú váš mozog. Vaše mozgové závity budú pracovať na maximum. Účinok sa prejaví približne do 30 minút na 4-5 hodín. Teraz už viete svoj čas využiť naplno. Sústredený a zameraný na svoj cieľ. BONUS: Maca Fresh Energy účinne zlepšuje intímne zdravie, podporuje sexualitu, zvyšuje libido a navodzuje psychickú pohodu a fyzické zdravie.

Skladom 
Kód: 104/38
maca pre zeny
Akcia
Maca pre ženy
od €29
(až –10 %)

Jedinečný produkt špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré majú problémy spojené nielen so sexualitou. Zmierňuje náladovosť, depresie, podporuje celkové psychické zdravie. Telu dodáva životnú energiu, zlepšuje sexualitu a intímne zdravie. Vhodné aj pri vyrovnávaní sa s hormonálnymi zmenami pri menopauze, zmierňovaní svalových kŕčov pri menštruácii a pri problémoch s počatím. Menštruácia, libido, plodnosť je cyklus ženy. Zloženie tohoto unikátneho produktu je zostavené špeciálne pre ženy. Dodáva energiu počas celého dňa. Maca Fresh woman je určený pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie a alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou.

Skladom 
Kód: 110/1 B
2 položiek celkom