Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať, ŽE EXPEDÍCIA A DORUČOVANIE ZÁSIELOK PREBIEHA BEZ ZMENY! ZÁSIELKY BY MALI byť doručované do 1-3 pracovných dní. ODPORÚČAME ZVOLIŤ platby pomocou platobnej karty, prípadne paypal, alebo bankovým prevodom, nakoľko platba v hotovosti nemusí byť vzhľadom k súčasným opatreniam všade akceptovateľná. ĎALEJ vás prosíme uprednostniť pri voľbe doručenie kuriérom (pred poštovým doručením) uvedomujeme si zodpovednosť a snažíme sa tak predchádzať zbytočným komplikáciám. DRŽTE SA, vždy v najťažších dobách je LÁSKA tým najsilnejším domovom, z ktorého sa po odoznení ťažkých chvíľ nádherne vylieta za novými možnosťami.

Maca Fresh Women

maca woman 

Produkt Maca Fresh Women sme špeciálne vyvinuli pre ženy ktorým záleží na celkovom zdraví svojho tela. Aby jeho zloženie prispelo k harmonizácií hormonálneho systému, k vitalite , podporilo trávenie – lebo jeho správne fungovanie sa odráža na celkovom zdraví, ale zároveň sme chceli dopriať ženám zvýšenie libida a dopomôcť k intenzívnejšiemu orgazmickému zážitku.

Základnou zložkou produktu je MACA. Táto peruánska rastlina pôsobí na ženský organizmus priam zázračne. Pomáha udržať si hormonálnu, fyzickú a psychickú rovnováhu. Upravuje nepravidelnú menštruáciu ale tiež pôsobí ako afrodiziakum. V Peru túto rastlinu užívali dievčatá už v mladom veku kvôli plodnosti.

 

Ďalšou dôležitou zložkou produktu je Wild Yam. Patrí medzi bylinky, ktoré pozitívne ovplyvňujú ženské hormóny. Wild Yam obsahuje tzv. fytoestrogény – látky ktoré pôsobia ako klasické ženské hormóny, a teda pomáhajú zmierňovať príznaky menopauzy ako sú zmeny nálad, potenie, návaly. Pomáha ženám pri silnej alebo nepravidelnej menštruácii. Ale tiež pôsobí aj ako afrodiziakum, keďže obsahuje zložky ktoré prekrvujú ženské orgány.

 

Poslednou zložkou je Lucerna siata. Táto „obyčajná“ rastlina obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály. Je bohatá na vlákninu, bielkoviny, kyseliny, chlorofyl a enzýmy. Teda priaznivo pôsobí na tráviacu sústavu – zlepšuje trávenie a zvyšuje fyzickú silu a posilňuje imunitu.

 

Úlohou produktu MACA FRESH WOMEN je vytvoriť jedinečnú a účinnú kombináciu látok pre ženu v jednom komplexnom produkte, ktorý skutočne účinkuje.

 

 

Maca Fresh je maca pripravovaná výlučne z čistej šťavy plodiny, takže jej účinky sa znásobujú 8—10 násobne oproti produktu obyčajná Maca. Na 1kg Maca Fresh v prášku je potrebných 19kg surovej plodiny. Vylisuje sa šťava, ktorá sa nechá zamraziť, kvôli zachovaniu živín. Maca Fresh je „kaviárom“ medzi všetkými druhmi maca

banner-sk