Akcia
Kód: 110/54 110/78 110/1 B Zvoľte variant

Maca pre ženy

€58 €87 €34 od €34
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

Jedinečný produkt špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré majú problémy spojené nielen so sexualitou. Zmierňuje náladovosť, depresie, podporuje celkové psychické zdravie. Telu dodáva životnú energiu, zlepšuje sexualitu a intímne zdravie. Vhodné aj pri vyrovnávaní sa s hormonálnymi zmenami pri menopauze, zmierňovaní svalových kŕčov pri menštruácii a pri problémoch s počatímMenštruácia, libido, plodnosť je cyklus ženy. Zloženie tohoto unikátneho produktu je zostavené špeciálne pre ženy. Dodáva energiu počas celého dňa. Maca Fresh woman je určený pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie a alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou.

Kategória: Maca pre ženy

MACA FRESH WOMAN 90 KAPSÚL - MACA, MEDICAGO SATIVA A DIOSCOREA VILLOSA – JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA LÁTOK PRE ŽENU V JEDNOM PRODUKTE

Unikátny produkt zostavený špeciálne pre ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie alebo chcú zmierniť nepriaznivé príznaky spojené s menopauzou. Základ tohto produktu je tvorený extraktom z macy fresh (Lepidium meyenii) a je doplnený Lucernou (Medicago sativa) a extraktom z Dioscorea villosa.

Maca je veľmi obľúbená rastlina medzi ženami, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, získať viac energie a podporiť svoje intímne, fyzické a psychické zdravie.

Maca fresh women obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:

  • sexualitu, sexuálnu aktivitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (Maca)
  • kladný vplyv pri psychickej a fyzické vyčerpanosti, kladný vplyv na sexualitu u žien, kladný vplyv na rast vlasov a nechtov, pomáha udržovať správnu funkciu močového systému (Medicago sativa)
  • pomáha udržovať kľudné a pohodlné obdobie menopauzy, pomáha ženám vyrovnať sa s negatívnymi prejavmi spojených s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť (Dioscorea villosa)

 

SILNÉ ZLOŽENIE - 3 STAROSTLIVO VYBRANÉ ZLOŽKY A 1290 MG V JEDNEJ DENNEJ DÁVKE

Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek. Maca fresh women obsahuje v jednej dennej dávke 1290 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo potom nemá očakávaný efekt.

BEZPEČNÝ A PREVERENÝ PRODUKT

V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dejte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčina produktov nemá ani potrebné schválenie, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdravie veľmi nebezpečné. Maca fresh women je vyrábaná v Českej republike a je riadne notifikovaná na Ministerstve zdravotníctva. 

ZLOŽENIE NA DENNÚ DÁVKU (3 KAPSULE):

Maca extrakt (Lepidium meyenii) 900 mg
Lucerna siata (Medicago sativa) extrakt 300 mg
Wild yam (Dioscorea villosa) extrakt 90 mg

Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

Doporučené dávkovanie: 3 kapsule denne, zapiť vodou. 

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKOV

Kúpila som si macu fresh women na odporučenie kamarátky na problémy spojené s menopauzou a som veľmi spokojná, celkovo sa cítim omnoho lepšie…Helena

Hľadala som nejaký produkt pre zmiernenie vyčerpanosti z náročnej práce a tiež zlepšenie svojej sexuálnej aktivity po 50, mám mladšieho manžela, a myslím, že som našla, čo som hľadala. Vyskúšala som macu fresh women! Doporučujem …Renata

Napíšte nám i vy svoje skúsenosti na info (zavináč) intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka.

5
3x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 9.4.2019
Mne pomohla pri menštruacnych bolestiach