Koniec energetických nápojov - prišla MACA

Produkt Maca Fresh Man bol špeciálne vyvinutý pre potreby mužského organizmu. Navzdory nie celkom zdravým energetickým nápojom vznikla alternatíva, ktorá telu dodáva zdravú a  prospešnú energiu. Koniec mrzutosti z únavy, upgrade energie začal v plnom prúde, hlásia spokojné partnerky. 

Zrejme aj vy ste v poslednej dobe zachytili názov „Maca peruánska“. Táto čoraz populárnejšia rastlina u nás nazývaná aj žerucha peruánska je pre svoje neobvykle vysoké nutričné hodnoty čoraz diskutovanejšou témou.

Maca Peruánska (presnejšie jej koreň) obsahuje vitamíny A, B1,B2, B3, C, z minerálov je v nej obsiahnutý horčík, železo, zinok a vápnik ďalej obsahuje množstvo esenciálnych aminokyselín, vlákninu a proteín. 

Maca je jedna z mála potravín, ktoré sa označujú ako tzv. adaptogény – rastliny zvyšujúce odolnosť organizmu voči stresu a únave. Ak vám tieto informácie nepostačujú viac o účinkoch rastliny Maca - lepidium meyenii sa dozviete v článku POTVRDENÉ ÚČINKY PERUÁNSKEJ RASTLINY MACA

Najefektívnejšie by samozrejme bolo užívanie samotného koreňa rastliny. Ten ale zatiaľ nie je bežne dostupný v obchodoch a okrem toho samotná príliš výrazná chuť by Vám mohla pri užívaní prekážať.

Ideálnou voľbou je výživový doplnok Maca Fresh Man, ktorý výrobcovia obohatili o ďalšie prírodné zložky ako napríklad Tribulus Terrestris (Kotvičník Zemný) a vytvorili tak produkt uspokojujúci potreby špeciálne mužského organizmu.

Medzi hlavné účinky Maca Fresh Man patrí:

·         Podpora plodnosti a zlepšenie sexuálnej výkonnosti

·         Dodanie energie a podpora fyzickej výkonnosti   

·         Podpora rastu svalovej hmoty

·         Pôsobí proti stresu a depresií

·         Zahnanie únavy

·         Podpora pri sústredení 

maca man

Podpora plodnosti

Každý šiesty pár na svete hlási problémy s počatím potomka. Dlhodobé, odborné štúdie poukazujú na vynikajúce výsledky rastliny Maca na plodnosť. Maca peruánska sa najčastejšie spája po dodaní energie aj s podporou mužskej plodnosti. Najnovšie štúdie ukazujú, že dokáže zvýšiť počet ale aj pohyblivosť spermií.

Taktiež Maca pôsobí aj na zvýšenie libida a to u mužov aj žien. Označujú ju aj „Peruánska modrá tabletka“. 

Dodanie energie a podpora fyzickej výkonnosti 

Kombinácia aminokyselín s vitamínmi, minerálmi a nenasýtenými mastnými kyselinami v tomto produkte vytvára geniálny prírodou namiešaný energetický „nápoj“ , nabudí telo energiou a explozívne podporí aj lepšie výkony pri športe. Maca Fresh man je fyzickou motíváciou k enormným výsledkom. 

Podpora rastu svalovej hmoty

Základ produktu Maca Fresh man tvorí bylina TribulusTerrestris (Kotvičník Zemný), ktorá je obľúbená hlavne u kulturistov. Tribulus Terrestris je ako prírodné anabolikum, podporuje rast svalovej hmoty. Pokusmi je potvrdené, že Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosterónu nepriamo až o 30% v rámci normálnych fyziologických hodnôt. MACA, VYNIKAJÚCI SUPLEMENT PRE RAST SVALOV

 Pôsobenie proti stresu a depresií

Dôsledne vybrané kombinácie účinných látok v tomto produkte (Maca, Tribulus Terrestris, L-arginín) sa podarilo vyskladať energetický nápoj v kasuly, ktorý dokáže pozitívne ovplyvniť množstvo vstrebávaných látok v tele a podporiť tak správny mentálny výkon a psychickú pohodu. O koreni Maci Peruánskej je známe, že vyrovnáva hladinu hormónov (u mužov aj žien) a tak znižuje stres a zaháňa úzkosť. 

Výrobca Maca Fresh Men samozrejme myslel aj na ženy a vyvinul produkt z „nutričnej bomby“ Maci Peruánskej aj pre ženy.

maca woman

Maca Fresh Woman je taktiež produkt na prírodnej báze, ideálny svojim upraveným  zložením pre potreby ženského organizmu.

Medzi hlavné účinky Maca Fresh Woman patrí:

·         Podpora plodnosti

·         Pokles symptómov menopauzy

·         Dodanie energie a podpora dobrej nálady

·         Zahnanie únavy

·         Podpora pri sústredení 

7 VÝHOD UŽÍVANIA MACA PRE ŽENY, KTORÉ SÚ PODPORENÉ MODERNÝM VÝSKUMOM

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov