Maca ako adaptogén

Maca Peruánska, nazývaná niekedy tiež ako peruánsky ženšen či viagra, rastie hlavne bežnému človeku na neprístupných miestach, kde neprežije nič iné, bola oddávna súčasťou stravy indiánov obývajúcich náhornú plošinu peruánskych Ánd. Inkovia a ich bojovníci užívali Macu k zvyšovaniu energie, vitality a sily v boji. Rovnako ako afrodiziakum zvyšujúce libido. Maca im takto umožňovala prežívať vo vysokých nadmorských výškach pri nedostatku kyslíka v plnej sile a koncentrácií.

maca man


Pod vplyvom vedeckého skúmania nám v Posledných rokoch Maca vyjavila rad svojich tajomstiev a my tak teraz už ďaleko viac rozumieme Jej účinkom. Maca je Predovšetkým silný adaptogén, ktorý posilňuje fyzickú i psychickú vitalitu, ďalej bol zdokumentovaný jej pozitívny efekt na tvorbu spermií a libido, ale pravým Dôvodom, prečo je obsadená v produktoch Maca Fresh for Men, Maca Fresh for Women a Maca Fresh for Enery je jej pozitívny vplyv na hladinu androgénu.
Maca nepôsobí PRIAMO na zvyšovanie testosterónu (ktorý preto nemusí byť pri jej užívaní navyšovaný umelo ako u všetkých ostatných doplnkoy výživy.), ale zvyšuje jeho prekurzor dehydroepiandrosterón (DHEA), čo je androgén a neurosteroid, najhojnejšie kolujúci hormón v ľudskom tele, ktorý slúži ako substrát pre syntézu všetkých ďalších androgénov (u mužov) aj estrogénov (u žien). Maca je preto túto svojú schopnosť ideálnym palivom a mazivom pre vašu vnútornú produkciu hormónov ako aj celú hormonálnu sústavu.

 

Nedostatok testosterónu


Nedostatok DHEA je pritom jednou z troch hlavných príčin (z hormonálneho hľadiska), nedostatku testosterónu, ktorým trpí 90% mužskej populácie na našom území. Prirodzene obnovuje hladiny DHEA, tak nepriamo dosahuje zvýšenie vášho testosterónu, Rovnako ako celkovo zlepšuje náladu, vitalitu, energiu a duševnú pohodu. Niet preto divu, že prirodzenú cestu k udržiavaniu vysokej hladiny DHEA si vypestovali prostredníctvom rozdielu fytoterapie prírodné národy po celom svete a že nedostatok DHEA v súčasnej dobe u modernej civilizácie spojený so stále rýchlejšie nastupujúcou andro a meno pauzou a ich negatívnymi príznakmi.

 

Praktické a účinné zvýšené využitie

Pre zvýšenie účinkov rastliny MACA sme vyvinuli svojím zložením jedinečné produkty, špecificky zamerané jednotlivo pre mužov Maca Fresh fo Men a pre ženy Maca Fresh for Women, ako aj UNIsex produkt pre rýchle zvýšenie energie (bez nepriaznivých účinkov napr. energetických nápojov) Maca Fresh for Energy.

kupit-button

afrodiziaka-a-gely2