Nadupaný mentálny výkon vďaka Maca Fresh Energy

Času je málo, ale povinností veľa. Asi každý z nás to pozná, že v dnešnom svete nie je jednoduché zvládať nápor každodenných povinností. Nároky sú z roka na rok vyššie, avšak kapacita nášho myslenia je do značnej miery limitovaná. Súčasné výskumy z oblasti psychológie, neurofyziológie a psychiatrie sa venujú aj otázkam pozornosti, koncentrácie, čiže sústredenia. Ako sme už zdôraznili, schopnosť jedinca podávať vysoké mentálne výkony je v dnešnom svete viac než žiadúca.

 maca fresh

Vplyvom stresu, slabého organizovania si úloh aj vplyvom nepriaznivého pracovného prostredia sa častokrát dostávame do nepríjemných situácií. Nikto sa potom nemôže čudovať, že po takom vypätí je koncentrácia značne oslabená. Je prirodzené, že naša pozornosť kolíše nie len v závislosti od záťaže, ale aj od tzv. cirkadiálnych rytmov. Naša výkonnosť je najvyššia ráno následne okolo obeda klesá a zas podvečer mierne stúpne. Je možné tieto rytmy nejako zmeniť? Je možné prírodným spôsobom nabádať telo, aby aktivizovalo svoju myseľ a tá aby podávala vrcholové výkony v hociktorú hodinu dňa? 

Už naši predkovia poznali čaro rastlín, ktoré dokázali prirodzene stimulovať náš výkon. Či to už bolo na úrovni fyzickej (napr. zvýšená športová výdrž), sexuálnej (zvýšené libido, kvalitnejšia erekcia) alebo na poli mentálnom (zlepšenie koncentrácia, zvýšenie kreativity a podobne). S príchodom priemyselnej výroby sa čoraz častejšie priemysel uchyľoval k „umelému“ syntetickému vyrábaniu pôvodne prírodných látok. Inými slovami, snažili sa vytvoriť už prírodou vytvorené. Avšak výsledky neboli ani zďaleka tak kvalitné, ako je tomu pri prírodných látkach. Mnohé kultúry používali prírodné stimulanty, ktoré využívali počas obradov, ale aj v časoch zvýšenej záťaže, ktorú tak elegantne zvládali. V našom článku sa zameriame na jednu z najlepších prírodných rastlín Maca Fresh, ktorá podľa mnohých štúdií vykazuje výborné výsledky na širokom spektre ľudí, ktorí prípravok užívali.

 

O priaznivých účinkoch Maca Fresh sme už viac krát písali. Jej účinky na ostatné orgánové systémy sú zjavné, čo deklarujú mnohé pozitívne hodnotenia klientov zo všetkých krajín sveta. My sa zameriame na Maca Fresh Energy. Na prípravok, ktorý je špeciálne navrhnutý ako stimulant mentálnych procesov mozgu. Kedysi vedci tvrdili, že výkonnosť mozgu je nemenná, človek sa s ňou narodí, je geneticky daná a nedá sa s ňou nič robiť. Taktiež tvrdili, že hodnota IQ je vrodená a nedá sa modulovať správnym prístupom. Dnes však vieme, že mozog je do veľkej miery plastický a dokáže sa prispôsobiť celému spektru podmienok. Je potrebné, aby jeho činnosť bola podporovaná, aby mal zabezpečené všetky živiny, ktoré k svojej funkcii potrebuje. Pozrime sa teraz na zloženie prípravku Maca Fresh Energy, ktoré nám môže napovedať, prečo práve tento výživový doplnok je vhodný na každodenné použitie.

 

 

ZLOŽENIE NA DENNÚ DÁVKU (3 KAPSULE):

Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg

Guarana extrakt (Paullinia cupana) 300 mg

Kofein 200 mg 

Už len pri pohľade na nasledujúcu kombináciu zložiek vidíme, že dochádza k spojeniu 2 najznámejších stimulantov - guarany a kofeíny. Účinnosť týchto prírodných látok pozná asi každý. Ako môžeme vidieť sú kombinované vo vhodnom pomere, ktoré je telo schopné metabolizovať, čiže „stráviť“. Pozrime sa však bližšie na zloženie extraktu Maca. 

Maca obsahuje: Bielkoviny, karbohydráty, tuky, vláknina, hlušina, streroly, nerasty, vápnik, meď, železo, hliník, mangán, draslík, sodík, zinok, magnézium, fosfor, vitamíny, vitamín B-2, vitamín B-1, vitamín C, niacín, aminokyseliny -alanin, arginín, kyselina asparágová, kyselina glutámová, glycin, histidín, hydroxyprolín, izoleucín, leucin, lysin, prolin, sarcosin, serín a valín, treonín, phenylalanine, metionín 

Človek nemusí byť expertom na zdravú výživu, aby videl, že prírodná rastlina Maca obsahuje široké spektrum prírodných živín, z ktorých väčšina je veľmi dôležitá pre fungovanie nášho organizmu. A keď sa teraz komplexne zameriame na spojenie Maca extraktu s kofeinom a guaranou je nám razom jasné, prečo dochádza k tak výrazným výsledkom behom tak krátkej doby. Čo môžeme očakávať, že sa zmení, keď začneme pravidelne užívať prípravok Maca Fresh Energy?

 468x60_b

Účinky Maca Fresh Energy:

 • prílev novej energie
 • zníženie pravdepodobnosti syndrómu chronickej únavy a vyhorenia
 • úprava hormonálnej rovnováhy
 • zníženie úrovne stresu a úzkostí
 • prevencia pred vznikom depresie
 • zlepšenie kognitívnych funkcií (sústredenie, myslenie, pozornosť, učenie)
 • zlepšenie pamäte, učenia
 • zlepšenie krvného tlaku
 • zníženie príznakov menopauzy
 • zvýšenie pravdepodobnosti otehotnieť
 • podpora funkcie štítnej žľazy
 • rast vlasov a zlepšenie ich kvality
 • prevencia osteoporózy
 • zlepšenie kvality pleti
 • zlepšenie zdravia prostaty
 • silnejšie zuby a kosti
 • zvýšenie libida, zlepšenie sexuálnych funkcii
 • zlepšenie plodnosti

kupit-button_1

 

Uvedené účinky Maca Fresh Energy sú testované viacerými spoločnosťami, ktoré garantujú vynikajúce výsledky. Používanie tohto výrobku je úplne zdravotne nezávadné. Jednás a o doplnok výživy, ktorý okrem požadovaných výsledkov doplní aj množstvo živín organizmu a telo je schopné efektívnejšie pracovať. Účinok na mentálne zdravie a sústredenie je prítomný takmer okamžite, v závislosti od rýchlosti metabolizmu vášho organizmu.Maca Fresh Energy sa teda zaraďuje medzi popredné a veľmi vyhľadávané doplnky výživy.