MACA FRESH ENERGY - INTENZÍVNY ŽIVOTABUDIČ

Nebolo by skvelé, keby bol na trhu dostupný výrobok, ktorý by dokázal účinne zvýšiť energiu a zároveň zlepšiť intímne zdravie? Mnoho výskumných tímov neustále pracuje na vyvíjaní nových liekových kombinácií, ktoré by dodali telu potrebnú energiu a zároveň zázračne pôsobili na pohlavnú sústavu.  V dobe emočného vypätia a neustáleho časového stresu by bolo vhodné myslieť aj na naše telo. Radi by sme poukázali na fakt, ktorý je potvrdený mnohými uznávanými autoritami na poli výskumu, že fyzické a psychické zdravie spolu vzájomne súvisia. To znamená, že životný štýl sa zákonite odzrkadlí na väčšine funkcií nášho tela a obzvlášť na stave nášho intímneho zdravia.

maca fresh

Prírodný prípravok Maca Fresh Energy obsahuje vzácnu kombináciu rastlinných látok, ktoré dokážu stimulovať náš organizmus k lepším výsledkom a zároveň ho aj úspešne regenerovať. Nemôžme sa vyhnúť ani súčasnému fenoménu v oblasti sexuálneho zdravia, ktorý trápi čoraz väčšie množstvo i mladých párov. Schopnosť otehotnieť je už u väčšiny populácie problémom. Prirodzene, je zrejmé, že za uvedený problém je zodpovedný súčasný životný štýl, ale nie je možné, aby sme sa naň odvolávali donekonečna a neprijali žiadne účelové opatrenia. Klinické štúdie spoločnosti vyrábajúcej Maca Fresh dokazujú, že prípravok je schopný účinne pomôcť aj pri tomto probléme. 

Maca Fresh obsahuje extrakt rastliny Maca, kofeín a guaranu. Všetky účinné látky sú čisto prírodného pôvodu, čo zaručuje ich účinnosť. Prírodné látky sú zložené z rôznych kombinácii zdraviu prospešných látok, ktoré človek nedokáže synteticky vyrobiť, a preto naša spoločnosť predáva hlavne produkty, ktoré majú týmto spôsobom garantovanú vysokú úroveň kvality. V prípravku je použitá šťava z rastliny Maca, ktorá si po následnej úprave zachová všetky liečivé vlastnosti. Kofeín dokonale dopĺňa účinky prípravku a zabezpečuje pocit intenzívneho prílevu energie, o dosť intenzívnejší ako pri užívaní len samotného kofeínu.  Guarana je ďalší silný stimulant nervového systému (podporuje schopnosť sústrediť sa, koncentráciu, schopnosť učiť sa a výrazným spôsobom znižuje únavu). 

Výrobca odporúča dávkovanie 1-3 tablety denne a poukazuje na výrazne lepšie výsledky v prípade dlhodobého užívania. Toto dávkovanie zabezpečí intenzívny prísun energie, zlepší libido (sexuálny apetít), pomôže pri naberaní svalovej hmoty a zároveň zrýchli metabolizmus, čím sa zabezpečí redukcia hmotnosti s intenzívnejšie spaľovanie tukov. Maca sa vyznačuje aj priaznivým vplyvom na kardiovaskulárny systém, zlepšuje prekrvenie, znižuje krvný tlak a riziko srdcového zlyhania. Maca sa tiež osvedčila pri liečbe chronickej únavy a začínajúcich úzkostných porúch, depresií. Štúdie opakovane ukazujú jej priaznivý vplyv na ľudskú pamäť a zároveň jej upokojujúce účinky, ktoré pomôžu najmä ľuďom, ktorí sú vystavení intenzívnemu emočnému stresu. Má priaznivý vplyv na reguláciu hormonálnej aktivity organizmu a dokáže zvýšiť pravdepodobnosť otehotnenia. Zlepšuje tiež prejavy menopauzy a pomáha ju prekonať bez väčších ťažkostí. Prípravok teda zaberá na obe pohlavia a dokáže priniesť vynikajúce výsledky všetkým. Maca je vhodná ako prípravok, ktorý užívame preventívne a tým si zabezpečíme dlhodobé zlepšenie nášho zdravia. Už viackrát spomínaná guarana je veľmi dobrý antioxidant, ktorý sa využíva aj v prevencií vzniku rakoviny. Maca je teda univerzálny prírodný liek, ktorý dokáže vyliečiť telo, myseľ a zároveň výrazne zlepšiť váš intímny partnerský život.

kupit-button

produkty-pre-muzov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie