Novinka Tip
Kód: 107/54 107/78 107/1 B Zvoľte variant

Maca pre mužov

€58 €87 €34 od €34
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant:

100% prírodný produkt obsahujúci jedinečnú kombináciu látok (Maca, L-Arginín, Tribulus Terrestris), ktoré priaznivo vplývajú na sexuálny výkon, erekciu, plodnosť. Telu dodáva energiu. Prípravok je tak vhodný na podporu intímneho, fyzického i psychického zdravia muža. Maca okrem toho zabezpečí podporu rastu vlasov, zlepšenie zdravotného stavu štítnej žľazy či lepšie sústredenie saVečná otázka všetkých mužov, ako dosiahnúť svoj potenciál? Odpoveď je jednoduchá, byť viac mužom. Tento unikátny produkt je zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, erekciu, plodnosť, testosterón, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu. Jednoducho byť viac mužom.

Kategória: Maca pre mužov

MACA FRESH MEN 90 KAPSÚL  - MACA, L-ARGININ A TRIBULUS TERRESTRIS – JEDINEČNÁ KOMBINÁCIA LÁTOK PRE MUŽOV V JEDNOM PRODUKTE

Unikátny produkt zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a urobiť niečo pre svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu. Základ tohto produktu je tvorený extraktom z macy fresh (Lepidium meyenii) a je doplnený L-Argininom a extraktom z Tribulus terrestris.

Maca je veľmi obľúbená rastlina medzi mužmi, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, podporiť erekciu, plodnosť, získať viac energie a podporiť nielen svoje intímne zdravie.

Maca fresh men obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:

  • plodnosť, sexualitu, sexuálnu aktivitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (Maca)
  • normálne funkcie pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu, sexuálnu túžbu, imunitu, podporuje zdravie močového ústrojenstva, podporuje zdravie srdca (Tribulus terrestris)
  • prispieva k zlepšeniu krvného obehu na úrovni panvy, má kladný vplyv na spermatogenézu, pomáha organizmu s regeneráciou po dlhšom fyzickom vypätí, pomáha pri vývoji svalovej hmoty (L-Arginin)

 

SILNÉ ZLOŽENIE - 3 STAROSTLIVO VYBRANÉ ZLOŽKY A 1350 MG V JEDNEJ DENNEJ DÁVKE

Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek. Maca fresh men obsahuje v jednej dennej dávke 1350 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.

BEZPEČNÝ A PREVERENÝ PRODUKT

V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenie, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdraví veľmi nebezpečné. Maca fresh man je vyrábaná v Českej republike a je riadne notifikovaná na Ministerstve zdravotníctva. 

ZLOŽENIE NA DENNÚ DÁVKU (3 KAPSULE):

Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg
L-arginin 450 mg
Tribulus terrestris extrakt 150 mg

Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

Doporučené dávkovanie: 3 kapsule denne, zapiť vodou.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKOV

Na macu fresh man nedám dopustiť. Beriem ju pravidelne niekoľko mesiacov a výsledky sú poznať. Skúšal som aj iné druhy macy a výsledky boli tiež dobré, ale maca fresh man je účinnejšia. ...  Tibor

Kupoval som od Vás klasickú macu fresh a teraz som vyskúšal macu fresh man s pridaným L-arginínom a Tribulusom a musím povedať, že ste týmto už  aj tak super produkt ešte vyšperkovali! Paráda … Peter

Napíšte nám i vy svoje skúsenosti na info (zavináč) intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: